Wizyta wiolonczelistki z Filharmonii Opolskiej

25. 05.2017 Grupy młodsze „Baranki Boże” i „Dzieci Maryi”  gościły muzyka Filharmonii Opolskiej, wiolonczelistkę panią Agatę Gawin – Gluzę.

Zaproszony gość zagrał dla dzieci mini koncert składający się z utworów , które przedszkolaki dobrze znają. Każdy chętny wychowanek, mógł spróbować swoich sił w grze na wiolonczeli co sprawiło wiele radości dzieciom, a zarazem ukazało, iż nie jest to takie proste. Nasz Gość wytłumaczył dzieciom w jaki sposób należy dbać o instrument muzyczny tak, aby nam długo służył.  Przedszkolaki pochwaliły się też znajomością budowy instrumentu. Dzieci były zachwycone spotkaniem i uważamy, że czas spędzony na obcowaniu z przedstawicielem Filharmonii Opolskiej był bardzo owocny i niezwykle przyjemny . Dziękujemy bardzo za spotkanie!