,,Baranki Boże” wystawiły Jasełka

PRZYBYŁYCH GOŚCI SERDECZNIE WITAMY I NA JASEŁKA WSZYSTKICH ZAPRASZAMY….. !

Takimi radosnymi słowami dzieci z grupy III przywitały na przedświątecznym spotkaniu swoich kochanych rodziców. „Baranki Boże” przypomniały zebranym historię narodzin Pana Jezusa. Dzieci pięknie zaprezentowały, wyrecytowały , zaśpiewały i zagrały na instrumentach wokół naszego przedszkolnego żłóbka, myśląc o wydarzeniach sprzed dwóch tysięcy lat.

Przedszkolaki otrzymane role odegrały w iście aktorskim stylu, za co otrzymały głośne brawa. Wszyscy zebrani mieli okazję uczestniczyć w wspólnym kolędowaniu przy akompaniamencie muzycznym, o który zadbały nasze zdolne mamy p. Agata i p. Katarzyna, za co pięknie dziękujemy !

Dziękujmy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie przebrań dla dzieci oraz tym mamom, które upiekły przepyszne ciasta.