Konkurs recytatorski ,,Słowem malowane”

W związku z zaistniałą sytuacją zawieszenia pracy przedszkoli organizatorzy konkursu recytatorskiego „Słowem malowane” proponują zmianę jego formuły, aby umożliwić dzieciom prezentację przygotowanych utworów.

Przedszkolaki z Opola, bez ograniczeń wiekowych oraz ilościowych dla poszczególnych placówek, mogą nauczyć się dowolnego utworu polskich poetów piszących dla dzieci. Można wykorzystać też rekwizyty bądź elementy przebrań lub stroje. Rodziców zaś lub opiekunów prosimy o nagranie wideo takiej prezentacji
i przesłanie go na adres internetowy przedszkola SPSK w Opolu:
www. przedszkolespsk.opole@o2.pl z dopiskiem KONKURS RECYTATORSKI.

Jury obejrzy wszystkie nadesłane prezentacje, dokona ich oceny i przyzna nagrody. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy drogą mailową. Do nadesłanych nagrań prosimy dołączyć informację o dziecku lub dzieciach prezentujących utwór, zgodnie z kartą zgłoszenia.

Do udziału w konkursie zapraszamy także dzieci, które nie uczęszczają do przedszkola, a chcą wziąć w nim udział.
Prosimy także o  dołączenie zgód, które umieściliśmy poniżej. Poniżej załączamy także zaktualizowany regulamin konkursu. Prosimy o odesłanie zgód na przetwarzanie danych osobowych (w załączeniu) drogą listową na adres:  Przedszkole SPSK, ul. Plebiscytowa, 45-361 Opole.

Brak takiej zgody uniemożliwi ocenę nadesłanej prezentacji.

REGULAMIN konkursu

KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA