Wizyta funkcjonariuszy policji w naszym przedszkolu

21 września gościliśmy  funkcjonariuszy policji. Spotkanie odbyło się zarówno w grupach młodszych jak i starszych. Pogadanki dotyczyły szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?…. Co zrobić w sytuacji gdy się zgubimy? . Nasze przedszkolaki posiadają takie wiadomości i swoją wiedzą podzieliły się z policjantkami. Pokazały również, że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu. Dzięki takim spotkaniom, dzieci będą darzyły policję zaufaniem, do której zawsze mogą zwrócić się o pomoc. Serdecznie dziękujemy  za przybliżenie dzieciom tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.