Rodzinne kol臋dowanie! 馃巹馃幒馃幎馃幖

Chocia偶 w najbli偶sz膮 niedziel臋 Chrztu Pa艅skiego ko艅czy si臋 liturgiczny okres Bo偶ego Narodzenia, jednak聽 tradycja zach臋ca nas do 艣piewania kol臋d, a偶 do 2 lutego, czyli 艣wi臋ta Ofiarowania Pa艅skiego.
Dlatego zapraszamy serdecznie wszystkie rodziny do kontynuowania pi臋knego zwyczaju kol臋dowania w gronie najbli偶szych.
Zach臋camy do podzielenia si臋 swoimi talentami聽 z nami wszystkimi! Prosimy o przes艂anie聽 jednej kol臋dy lub pastora艂ki w wykonaniu rodzinnym lub w gronie przyjaci贸艂 i przes艂anie jej na nasz adres mailowy przedszkole@opole.spsk.pl. Zach臋camy tak偶e do wykorzystania r贸偶norodnych instrument贸w, nawet wykonanych z najprostszych przedmiot贸w, na kt贸rych muzykujecie.聽
聽Je艣li wszyscy uczestnicy wyra偶膮 zgod臋, ch臋tnie zamie艣cimy Pa艅stwa nagrania na naszej stronie internetowej. Prosimy o przes艂anie informacji o zgodzie lub jej braku wraz z nagraniem na nasz adres mailowy. Wszystkie nagrania wykorzystamy podczas wsp贸lnego przedszkolnego kol臋dowania 28.01.2022r.