Sukcesy S贸wek 馃憦

Dzieci z grupy S贸wek zawsze bardzo ch臋tnie uczestnicz膮 w zaj臋ciach bibliotecznych prowadzonych przez p.Karolin臋.

Jednak tym razem nie by艂y to zwyczajne zaj臋cia w bibliotece. Ostatnio Starszaki mia艂y okazj臋 uczestniczy膰 w „Zabawie Literackiej” czyli konkursie organizowanym dla przedszkolak贸w w ramach 19-stych Dni Literatury Dzieci臋cej i M艂odzie偶owej. Zadaniem dzieci by艂o wcze艣niejsze zapoznanie si臋 z wybranymi utworami Jana Brzechwy, Juliana Tuwima oraz Wandy Chotomskiej. W czasie konkursu dzieci odpowiada艂y na pytania dotycz膮ce tre艣ci wybranych wierszy oraz wykonywa艂y r贸偶ne zadania. Za poprawne wykonanie zada艅 otrzymywa艂y punkty w postaci r贸偶nych smako艂yk贸w Za wspania艂e zaj臋cia i cudown膮 zabaw臋 oraz otrzymane nagrody bardzo serdecznie dzi臋kujemy!