Konkurs piosenki religijnej „Śpiewaj Panu Ziemio Cała”

We wtorek 12 marca w Auli Seminaryjnej Wydziału Teologicznego odbył się III Konkurs „Śpiewaj Panu Ziemio Cała”,

w którym udział wzięli nasi wychowankowie z grupy III Wiewiórki oraz z grupy IV Sówki,  a przedszkolaki z grupy II Jeżyki oglądały swoich starszych kolegów z widowni. Bardzo jest nam miło poinformować, iż dzieci z naszego przedszkola zostały nagrodzone za swoje występy wokalne:

Emma z grupy IV Sówki zdobyła I miejsce, za wspaniałe wykonanie piosenki „Gdy Boży Duch wypełnia mnie”.

Hania z grupy IV Sówki zajęła II miejsce za piękne zaśpiewanie pieśni „Jesteś Królem”

Wiele radość Grupie III Wiewiórki sprawiła wiadomość zdobycia III miejsca za grupowe wykonanie piosenki „Na drugi brzeg” oryginalnie wykonywanej przez Arkę Noego.

Przedszkolaki z grupy Sówek otrzymały wyróżnienie w konkursie.