Dni Otwarte Koszar

Dzieci z grupy Arka Noego wzięły udział w Dniach Otwartych Koszar 10 Opolskiej Brygady Logistycznej.

Wiele atrakcji, piękna pogoda, ilość odwiedzających oraz obecność żołnierzy i służb mundurowych sprawiły, że Dni Otwarte były dla dzieci wielkim przeżyciem. Na placu manewrowy ustawiono samochody ciężarowe i specjalistyczne, cysterny, pojazdy z systemami samozaładowczymi, sanitarki, ruchome warsztaty, a także Kołowy Transporter Opancerzony „Rosomak” i HMVW. Dodatkową atrakcją były samochody służb mundurowych:Policji, Straży Granicznej i Straży Pożarnej. Odwiedziliśmy także Salę Tradycji 10 Brygady Logistycznej, gdzie prezentowana jest historia, tradycja, sylwetka patrona i symbolika jednostki. Dziękujemy tacie Julki i Oliwki B.-Panu Grzegorzowi, za odprowadzenie po koszarach i zajęcie się naszą grupą podczas zwiedzania.